چرا زیرپوش ضد عرق بپوشیم؟

 • اکثر آقایان به استفاده از زیرپوش عادت دارند و حتی برخی از آن ها از زیرپوش ضد عرق استفاده می کنند. اما هستند افرادی که زیرپوش ضد عرق را یک لباس بی مصرف و بیهوده می دانند. در لغت زیر پوش به معنای هر نوع لباسی است که زیر لباس اصلی پوشیده می شود و قابل دیدن نیست. معمولاً آقایان زیر پیراهن و یا انواع لباس های رویی خود می پوشند. لازم به ذکر است از آن جایی که زیرپوش ضد عرق در مجاورت مستقیم پوست قرار دارد، بررسی کامل و دقیق میزان کیفیت آن جزو مسائل مهم و واجب است، چرا که تاثیر بسزایی بر روی پوست دارد و در صورتی که از زیر پوش های بی کیفیت و غیر استاندارد استفاده کنید، آسیب هایی همچون اگزمای پوستی، خشکی پوست، حساسیت ها، عفونت پوستی و مواردی مشابه به وجود می آید.

  قطعاً همه ی شما تجربه تعریق بدن در روز های گرم و یا بر اثر فعالیت بدنی شدید را داشته اید. عرق کردن واکنشی است طبیعی که بدن برای خنک شدن از خود نشان می دهد، در واقع بدن هنگام مواجه با افزایش دما سعی می کند این گرمای مازاد را از راه پوست و از طریق عرق کردن خارج کند. در ادامه ی این تعریق احساس ناخوشایندی در ما به وجود می آید، که خیس شدن بدن بر اثر تعریق و بوی نامطبوع آن دلیل این احساس ناخوشایند هستند.

  استفاده از زیرپوش ضد عرق راهی است برای حل این مشکل.

   زیرپوش ضد عرق

  همانطور که گفته شد بسیاری از آقایان از روی عادت زیر پوش می پوشند، اما اصلی ترین دلیل پوشیدن زیرپوش ضد عرق پنهان کردن عرق و جلوگیری از لک شدن پیراهن و یا لباس رویی است. یکی از ساده ترین راه های محافظت در مقابل تعریق و بوی بد تعریق، پوشیدن زیرپوش ضد عرق زیر پیراهن است. البته در موارد دیگری نیز زیر پوش کارایی دارد، برای مثال برخی از پارچه ها جنس های زبری دارند مانند یونیفرم های کار و یا تحصیلی که در این موقعیت با پوشیدن زیر پوش یک لایه نرم بین پوست بدن و لباس ایجاد می شود. در واقع هدف اصلی زیرپوش جذب عرق است، اما کاربرد های دیگری هم دارد و برای هدف های مختلفی استفاده می شود، مانند گرم نگه داشتن بدن در روزهای سرد، خنک نگه داشتن بدن در روز های گرم، محافظت از پوست، آسایش و راحتی و غیره. زیر پوش ها معمولاً یا یقه ای گرد دارند و یا هفت، یا بدون آستین هستند و یا آستین کوتاه دارند اما با آستین بلند هم می توان پیدا کرد.

  مقاله ی زیرپوش مردانه به طور اختصاصی برای شما نوشته شده است، حتما آن را مطالعه بفرمایید.

  زیرپوش ضد عرق

  چرا پوشیدن زیرپوش ضد عرق لازم است؟

   

  هنگامی که زیر پوش را طراحی می کرده اند، از آن جایی که در آن زمان امکان استحمام و شست و شوی روزانه نبوده، هدف اصلی زیر پوش محافظت از لباس رویی بوده است. امروزه نیز به دلایل متعددی از زیر پوش استفاده می کنند. در فصول سرد لایه لایه لباس پوشیدن به گرم تر نگه داشتن بدن کمک می کند، در نتیجه پوشیدن زیرپوش ضد عرق زیر لباس می تواند بدن را گرم کند.حتی در فصل گرما همچون تابستان پوشیدن یک زیر پوش از جنس پنبه با جذب عرق همچون کولر آبی عمل کرده و بدن را خنک نگه می دارد.

  فوگو با تولید زیرپوش ضد عرق از بهترین پارچه و الیاف طبیعی، چرخه تنفسی ایجاد می کند و با انعطاف پذیری بالایی که دارد باعث می شود شما بتوانید در طول روز و در تمام شرایط به تن داشته باشید و از حس راحتی که به شما منتقل می کند لذت ببرید. همچنین ممکن است پارچه لباسی ذات خشن و زبری داشته باشد و پوست بدن شما را اذیت کند و موجب آسیب رساندن به پوست بدن شود، در چنین شرایطی با پوشیدن زیرپوش ضد عرق یک لایه محافظتی نرم و راحت بین پوست بدن و لباس ایجاد می شود و از بروز چنین اتفاقات ناخوشایندی و حتی حساسیت پوستی جلوگیری می کند. از لک شدن لباس توسط عرق و یا دئودورانت ها نیز جلوگیری می کند. زیرپوش ضد عرق فوگو با جذب کامل عرق بدن، پیراهن و یا لباس رویی را خشک نگه می دارد.

  اگر که دوست دارین انواع مختلفی از بهترین و باکیفیت ترین زیرپوش ها رو ببینید حتما روی لینک قرمز بزنید و لذت ببرید.

  زیرپوش ضد عرق

  به چه نکاتی هنگام خرید زیرپوش باید دقت کرد؟

  با توجه به این که افراد برای استفاده از زیرپوش ها دلایل مختلف و اهداف متفاوتی دارند، هنگام خرید باید به نکاتی توجه داشته باشند. اما خرید زیر پوش یک قاعده اصلی دارد و آن این است که همان طور که از اسم اش پیدا است نباید از زیر لباس دیده شود.

  اگر لباس شما یقه اش کمی باز تر از حد معمول است باید از زیر پوش یقه هفت استفاده کنید تا مشخص نشود. برای زیر لباس های رسمی و یا پیراهن معمولاً از زیر پوش های یقه گرد استفاده می شود. زیر پوش های مدل حلقه ای انتخاب مناسبی برای پوشیدن در فصول گرم و تابستان هستند تا بدن شما را خنک تر نگه دارند.

  هنگام خرید و یا انتخاب زیرپوش باید به رنگ آن نیز توجه داشته باشید.همان طور که گفته شد زیر پوش نباید دیده شود، در نتیجه انتخاب رنگ آن به عوامل مختلفی همچون رنگ پیراهن و یا لباس و رنگ پوست بدن بستگی دارد. زیر پوش به رنگ سفید بسیار رایج و پر طرفدار است، چرا که هم زیر لباس های روشن و هم تیره دیده نمی شود، هم چنین تمیز کردن آن ساده تر است، اما مشکلی وجود دارد و این است که گاهی ممکن است لکه های عرق بر روی آن باقی بمانند و پاک نشوند.

  در مقابل زیر پوش های سفید رنگ، زیر پوش هایی هستند به رنگ طوسی روشن که تقریباً با هر رنگ پیراهن و رنگ پوستی سازگار هستند و لکه های عرق نیز کم تر بر روی آن ها باقی می ماند. زیر پوش های رنگ پوست نیز وجود دارند اما معمولاً به راحتی پیدا نمی شوند و در دسترس نیستند. برای زیر لباس های تیره می توان از زیر پوش هایی به رنگ تیره استفاده کرد که با توجه به جذب بیشتر و سریع تر گرما توسط رنگ تیره، در فصول سرد انتخاب بهتری هستند.

  سایز زیرپوش نیز بسیار مهم است، چرا که اگر بزرگ تر و یا کوچکتر باشد ظاهری نامرتب و ناخوشایند برای شما به وجود می آورد. یک زیرپوش باید متناسب با اندام شما باشد تا در آن احساس راحتی داشته باشید و در عین حال پوست تان بتواند به راحتی زیر آن نفس بکشد.

  هدف برخی از افراد از پوشیدن زیر پوش، جمع تر نشان دادن بدن، پنهان کردن برخی از برجستگی های بدن که ظاهری ناخوشایند دارند، و در نتیجه لاغر تر نشان دادن بدن شان است که علاوه بر نکته هایی که ذکر شد آن ها نیز هنگام خرید باید توجه داشته باشند

  تا سایز زیر پوش تنگ تر و یا گشاد تر نباشد که در آن صورت بر خلاف هدفی که دارند، ظاهری نامناسب برای آن ها به وجود خواهد آورد.

   توصیه می کنم حتما مقاله ی زیرپوش مردانه را مطالعه بفرمایید.

   

   

  امروزه افراد زیادی به استفاده از زیرپوش عادت کرده اند. زیر پوش ها مزیت ها و کاربرد های زیادی دارند مخصوصاً برای افرادی که تعریق زیادی دارند.

  آقایان بهتر است در طول روز از زیرپوش ضد عرق فوگو استفاده کنند تا از نفوذ عرق بدن شان به پیراهن جلوگیری کند و سبب خجالت شان در محل کار و یا یک جلسه مهم نشود.

  زیرپوش ضد عرق فوگو قبل از این که پیراهن تان خیس عرق شود، با طراحی که دارد عرق بدن شما را جذب می کند و مانع از خیسی لباس شما می شود.

  زیرپوش ضد عرق

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  یک فکر در مورد “چرا زیرپوش ضد عرق بپوشیم؟

  1. Saeid گفت:

   In zirpush Zed Aragh ro chetor bayad bekharam?

   1. fari.sdj73 گفت:

    سلام برای خرید زیرپوش ضد عرق حتما به صفحه ی زیرپوش ما سر بزنید و بهترین زیرپوش ضدعرق رو با بهترین جنس رو خریداری کنید.
    https://fogotx.com/category/%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
  سبد خرید
  شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
  فروشگاه
  لیست علاقه مندی ها
  0 موارد محصول
  حساب کاربری من