چگونه شورت مناسب خود را پیدا کنید؟

 • لباس زیر و زیر پوش مهم ترین البسه برای آقایان هستند. دلیل اهمیت آن نیز این است که آن ها اولین لایه از لباس هستند که با پوست بدن و نواحی حساس در تماس مستقیم هستند. به همین دلیل کیفیت جنس پارچه ی آن ها بسیار مهم و مورد توجه است، یا اندازه آن ها باید کاملاً متناسب با بدن باشد نه تنگ تر و نه گشاد تر.

  شورت از اهمیت بیش تری برخوردار است، چرا که آقایان در طول شبانه روز آن را ساعت ها بر تن دارند و به طور مستقیم با بدن در ارتباط است. در نتیجه اگر از کیفیت لازم و خوبی برخوردار نباشد، شما را دچار حساسیت پوستی می کند و اگر متناسب با سایز بدن شما نباشد، در قسمت کمر و ران در بدن جمع و یا به اصطلاح رول می شود و در طول روز شما را به شدت اذیت خواهد کرد.

  هنگام انتخاب و خرید شورت باید به شرایط آب و هوایی محیطی که در آن زندگی می کنید ( گرم و خشک، معتدل و مرطوب و سر) و همچنین فصل های مختلف سال توجه کنید.الیاف برخی از لباس های زیر و شورت رطوبت ناشی از تعرق، شستن اعضای بدن و یا عوامل دیگر را در خود نگه می دارند، که این امر باعث نفوذ و رشد انواع ویروس ها و باکتری ها می شوند و باعث ایجاد احساس خارش می شوند.چنان که مشاهده می کنید باید شورت خود را بر اساس محل زندگی، نوع شغل، شرایط آب و هوایی و فعالیت های روزانه خود انتخاب کنید تا انتخابی درست و مناسب داشته باشید.

  شورت مردانه

  چرا پوشیدن شورت امری ضروری است؟

  شورت جزو دسته لباس های زیر است و از اهمیت بالایی برخوردار است.انسان ها از بدو خلقت همواره از نقاط حساس بدن خود مراقبت و محافظت می کردند. پوشیدن شورت یکی از انواع رایج مراقبت از قسمت های حساس بدن بوده است.در نتیجه وظیفه اصلی شورت این است که از قسمت های حساس بدن آقایان محافظت کند.اما این تنها وظیفه شورت نیست و وظایفی دیگر نیز بر عهده دارد. پوشیدن شورت به حفظ بهداشت فردی و بهبود آن کمک بسیار می کند.اگر شما برای رفتن به محل کار و یا بیرون رفتن از شلوار جین استفاده کنید ممکن است عرق بدن بر روی آن نفوذ کند، و به دلیل این که شما به صورت روزانه شلوار جین را نمی شورید محل مناسبی برای رشد باکتری به وجود می آید.اما می توانید شورت خود را به صورت روزانه تعویض کنید و بشورید. 

  انواع شورت

   

  شورت از تنوع بسیار بالایی برخوردار است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، برای مثال شورت جلو باز یکی از انواع شورت ها است که برای استفاده روزانه پیشنهاد نمی شود و بیشتر جنبه فانتزی دارد و برای تنوع از این مدل شورت استفاده می شود. شورت ای است که قسمتی از ران را پوشش می دهد که به آن شورت نیم پا می گویند و بیشتر مورد استفاده آقایان قرار می گیرد.به طور کلی هر مدل شرتی که استفاده می کنید، سایز و اندازه آن بسیار مهم است و نباید برای شما تنگ باشد. شورت تنگ با تحت فشار قرار دادن ناحیه تناسلی آقایان عواقب زیادی را برای آن ها در پی خواهد داشت.در نتیجه باید به سایز و هم چنین جنس شورت توجه بسیار داشته باشید.فوگو شورت هایی از با کیفیت ترین پارچه ها تولید می کند تا از بروز هر گونه مشکل و حساسیت برای پوست بدن شما جلوگیری کند.هم چنین فوگو برای افرادی که به سازگاری شورت با بدن شان اهمیت می دهند، شورت هایی متناسب با هر نوع شرایط آب و هوایی، نوع کسب و کار و فعالیت های روزانه افراد طراحی و تولید می کند.

  شرایط بدنی و ویژگی های اندام از نظر سایز کمر، باسن و ران ها نیز در انتخاب شورت مناسب تاثیر گذار هستند. مثلاً آقایانی که ران های پهنی دارند و یا شلوار های تنگ می پوشند، شورت پا دار یا همان شورت باکسر انتخاب مناسبی برای آن ها نیست.بهتر است چنین افرادی از شورت اسلیپ استفاده کنند.هنگام خرید دقت کافی را داشته باشید که شورت از نظر اندازه، الیاف، جنس پارچه و نحوه طراحی متناسب با معیار های شما باشد.

  همان طور که اشاره شد لباس زیر مردانه مدل و انواع مختلفی دارد؛

  اگر که دوست دارین انواع مختلف شورت مردانه رو توی سایت ما ببینین، حتما روی لینک قرمز بزنین و شورت مورد علاقه ی خودتون رو انتخاب کنید.

  شورت مردانه

  شورت اسلیپ (Brief):

  شورت اسلیپ مردانه استاندارد ترین مدل شورت در بین انواع شورت های مردانه است.

  شورت اسلیپ به جهت جذب تر و فیکس تر بودن اش برای افرادی که از شلوار های جین و تنگ استفاده می کنند انتخاب بهتری است برای خریداری.

  شورت های اسلیپ پا دار نیستند و پوشش کاملی دارند.لازم به یادآوری مجدد است که از شورت های تنگ به هیچ عنوان استفاده نکنید، چرا که موجب بروز مشکلاتی هم چون درد بدنی و در پی آن بروز بیماری هایی مانند واریکوسل می شود.

  شورت باکسر (Boxer):

  برای آقایانی که طرفدار لباس های زیر آزاد و گشاد هستند، شرت های باکسر یا همان شرت پا دار انتخابی مناسب هستند که احساس راحت تری داشته باشند.

  اگر جزو افرادی هستید که شلوار های پارچه ای و گشاد می پوشید، شورت برند فوگو احساس راحتی و خنکی را برای شما به وجود می آورد.

  شورت مردانه

  شورت نیم پا (Boxer Brief):

  اگر شورت های مردانه اسلیپ را با شرت های مردانه باکسر ترکیب کنیم، نتیجه اش شرت مردانه بسیار راحتی است که به آن شورت نیم پا می گویند.شورت های مردانه نیم پا برای افرادی که مدام دچار عرق سوز شدن در ناحیه ران ها می شوند، مناسب است.این نوع شورت نسبت به مدل باکسر، ظاهری اسپرت تر و شیک تر دارد و بین جوانان و افراد میان سال محبوب تر است.

   

  شورت پا دار اسپرت:

  این نوع از شورت ها برای استفاده روزانه بسیار مناسب و راحت هستند و افراد می توانند بر اساس سلیقه و فرم بدن شان از مدل های گشاد تا چسبان آن را انتخاب و خریداری کنند.این مدل شرت ظاهری اسپرت دارد و می توانید از آن استفاده های مختلف داشته باشید.

   

  شورت پشت باز:

  شورت پشت باز تهویه خوب و کشسانی بالایی دارد که برای استفاده در مناطق گرم و شرجی بسیار مناسب است. معمولاً از جنس پنبه و ابریشم دوخته می شود، از ایجاد تعریق شدید جلوگیری می کند و مانع از عرق سوز شدن و رشد انواع باکتری ها و قارچ های پوستی می شود.اگر محیط زندگی گرم و شرجی دارید، به شما توصیه می شود که از این مدل شورت استفاده کنید.

   

  شورت فانتزی:

  در طراحی لباس های زیر مردانه، شورت های فانتزی مردانه تنوع بسیار زیادی دارند اما برای استفاده روزانه کاربردی ندارند و نمی توانند جایگزین خوبی برای شورت های مردانه پا دار، باکسر و اسلیپ باشند.

   

  شورت مردانه

  چگونه شرت مناسب خود را پیدا کنید؟

   

  شورت جزو مهم ترین لباس های زیر آقایان است، و همان طور که گفته شد امروزه شاهد تنوع زیادی در شورت های مردانه هستیم. اما چگونه می توانید شورت مناسب با شرایط و معیار های خود پیدا کنید؟ در ادامه به چند نکته اشاره خواهیم کرد که بتوانید شورت مورد نظر خود را خریداری کنید؛

  می دانید که جنس شورت جزو نکات مهم و کلیدی است که هنگام خرید باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید تا پوست بدن تان دچار آسیب نشود.بهتر است از شورت های مردانه با پارچه نخی استفاده کنید، شورت های مردانه نخی علاوه بر این که شست و شویی راحت دارند از عرق سوز شدن پوست شما نیز جلوگیری می کنند.

  اگر که دوست دارین با پارچه لینن آشنا بشین حتما این مقاله رو بخونین.

  توجه به کیفیت، دوام و قیمت شرت های مردانه به شما کمک می کند که از بین مدل های مختلف شورت، مدلی متناسب با سلیقه و شرایط زندگی خود انتخاب و خریداری کنید.

  قبل از خرید شورت بهتر است راجع به انواع مدل های شرت ها تحقیق کنید و آن ها را مورد بررسی قرار دهید که بتوانید شرتی مناسب با فرم بدن تان خریداری کنید.برای مثال شرت های اسلیپ برای افرادی که چاق هستند مناسب نیستند، اما اگر اندامی لاغر دارید مدل های اسلیپ انتخاب مناسبی هستند برای شما.

  در نهایت شورت لباسی است که شما در طول تمام فعالیت های روزمره بر تن دارید، مانند پیاده روی، ورزش، سرکار، دویدن و غیره.در نتیجه باید در آن احساس راحتی داشته باشید، پس هر یک از مدل های شورت را که انتخاب کردید باید توجه داشته باشید که سایز آن کاملاً متناسب با شما باشد.ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام خرید با توجه به حرف فروشنده که می گوید پارچه شورت خاصیت کشسانی دارد، شورتی تنگ تر و آزار دهنده را خریداری کرده اید.چنین شورت هایی به جهت تنگ بودن اجزای اندام تحتانی شما را تحت فشار زیادی قرار می دهد که علاوه بر ایجاد احساسی ناخوشایند، برای سلامتی شما بسیار مضر است.در نتیجه برای جلوگیری از چنین اتفاق هایی بهتر است که از قبل سایز دقیق و درست خود را به دست بیاورید.

   

  برند فوگو انواع شورت در مدل های مختلف را با جنس های متفاوت برای هر نوع سلیقه ای تولید می کند، و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین پارچه ها ضامن سلامتی و راحتی شما است.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  یک فکر در مورد “چگونه شورت مناسب خود را پیدا کنید؟

  1. ساحل گفت:

   شما همه جنسی دارید؟

   1. fari.sdj73 گفت:

    بله در صفحه ی شورت های مردانه، انواع مختلف رو برای شما قرار دادیم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
  سبد خرید
  شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
  فروشگاه
  لیست علاقه مندی ها
  0 موارد محصول
  حساب کاربری من