مارک شورت مردانه ایرانی

 • لباس زیر یعنی زیر پوش ها و شورت ها که مهم ترین البسه  برای آقایان هستند.

  دلیل اهمیت بالای آن ها نیز این است که اولین لایه از لباس هستند که با پوست بدن و نواحی حساس در تماس مستقیم هستند. به همین دلیل کیفیت جنس پارچه ی آن ها بسیار مهم و مورد توجه است، یا اندازه آن ها باید کاملاً متناسب با بدن باشد نه تنگ تر و نه گشاد تر.

  شورت مردانه در بین لباس های زیر از اهمیت بیشتری برخوردار است، چرا که آقایان در طول شبانه روز آن را ساعت ها بر تن دارند و به طور مستقیم با بدن در ارتباط است.

  پس بهتر است از مارک شورت مردانه ایرانی خوب و مرغوبی را استفاده کنند. چرا که اگر از کیفیت لازم و خوبی برخوردار نباشد، شما را دچار حساسیت پوستی و خارش می کند. حتی اگر متناسب با سایز بدن شما نباشد، در قسمت کمر و ران در بدن جمع و یا به اصطلاح رول می شود و در طول روز شما را به شدت اذیت خواهد کرد. هنگام انتخاب و خرید شورت مردانه از مارک شورت مردانه ایرانی باید به شرایط آب و هوایی محیطی که در آن زندگی می کنید ( گرم و خشک، معتدل و مرطوب و سر) و همچنین فصل های مختلف سال توجه کنید.

  الیاف برخی از لباس های زیر و شورت ها رطوبت ناشی از تعرق، شستن اعضای بدن و یا عوامل دیگر را در خود نگه می دارند، که این امر باعث نفوذ و رشد انواع ویروس ها و باکتری ها می شوند و باعث ایجاد احساس خارش می شوند. چنان که مشاهده می کنید باید شورت مردانه و مارک شورت مردانه ایرانی خود را بر اساس محل زندگی، نوع شغل، شرایط آب و هوایی و فعالیت های روزانه خود انتخاب کنید تا انتخابی درست و مناسب داشته باشید.

  مارک شورت مردانه ایرانی

  أنواع شورت مردانه

   

  شورت های مردانه از تنوع بسیار بالایی برخوردار است که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد، به طور مثال شورت مردانه جلو باز مارک شورت مردانه ایرانی یکی از انواع شورت ها است که برای استفاده روزانه پیشنهاد نمی شود و بیشتر جنبه فانتزی دارد و برای تنوع از این مدل شورت استفاده می شود.

  شورت مردانه ای است که قسمتی از ران را پوشش می دهد که به آن شورت مردانه نیم پا می گویند و بیشتر مورد استفاده آقایان قرار می گیرد.به طور کلی هر مدل شرتی که استفاده می کنید، سایز و اندازه آن بسیار مهم است و نباید برای شما تنگ باشد.شورت مردانه تنگ با تحت فشار قرار دادن ناحیه تناسلی آقایان عواقب زیادی را برای آن ها در پی خواهد داشت.در نتیجه باید به سایز و هم چنین جنس شورت مردانه توجه بسیار داشته باشید.

  مارک شورت مردانه ایرانی فوگو شورت هایی از با کیفیت ترین پارچه ها تولید می کند تا از بروز هرگونه مشکل و حساسیت برای پوست بدن شما جلوگیری کند.هم چنین فوگو مارک شورت مردانه ایرانی برای افرادی که به سازگاری شورت با بدن شان اهمیت می دهند، شورت هایی متناسب با هر نوع شرایط آب و هوایی، نوع کسب و کار و فعالیت های روزانه افراد طراحی و تولید می کند.

  شرایط بدنی و ویژگی های اندام از نظر سایز کمر، باسن و ران ها نیز در انتخاب شورت مناسب تاثیر گذار هستند.مثلاً آقایانی که ران های پهن و درشتی دارند و یا شلوار های تنگ میپوشند، شورت پادار یا همان شورت باکسر انتخاب مناسبی برای آن ها نیست.بهتر است چنین افرادی از مارک شورت مردانه ایرانی شورت های اسلیپ تهیه و استفاده کنند.هنگام خرید دقت کافی را داشته باشید که شورت از نظر اندازه، الیاف، جنس پارچه و نحوه طراحی متناسب با معیار های شما باشد.

  همان طور که اشاره شد مارک شورت مردانه ایرانی لباس های زیر مردانه متنوعی تولید می کند؛

  شورت مردانه اسلیپ (Brief):

  شورت اسلیپ مردانه از مارک شورت مردانه ایرانی استاندارد ترین مدل شورت در بین انواع شورت های مردانه است.شورت اسلیپ به جهت جذب تر و فیکس تر بودن اش برای افرادی که از شلوار های جین و تنگ استفاده می کنند انتخاب بهتری است برای خریداری.شورت های اسلیپ پادار نیستند و پوشش کاملی دارند.لازم به یادآوری مجدد است که از شورت های تنگ به هیچ عنوان استفاده نکنید، چرا که موجب بروز مشکلاتی هم چون درد بدنی و در پی آن بروز بیماری هایی مانند واریکوسل می شود.

  مارک شورت مردانه ایرانی

  انواع مختلف و متنوعی از شورت مردانه رو توی سایتمون داریم، حتما بزنین روی لینک قرمز و شورت مورد علاقتون رو انتخاب کنید.

  شورت باکسر (Boxer):

  برای آقایانی که طرفدار لباس های زیر آزاد و گشاد هستند، شرت های باکسر یا همان شورت پادار انتخابی مناسب هستند که احساس راحت تری داشته باشند.اگر جزو افرادی هستید که شلوار های پارچه ای و گشاد می پوشید، شورت مردانه مارک شورت مردانه ایرانی فوگو احساس راحتی و خنکی را برای شما به وجود می آورد.

   

  شورت نیم پا (Boxer Brief):

  اگر شورت های مردانه اسلیپ را با شرت های مردانه باکسر ترکیب کنیم، نتیجه اش شرت مردانه بسیار راحتی است که به آن شورت نیم پا می گویند.شورت های مردانه نیم پا برای افرادی که مدام دچار عرق سوز شدن در ناحیه ران ها می شوند، مناسب است.این مدل شورت مردانه نسبت به مدل باکسر، ظاهری اسپرت تر و شیکتر دارد و بین جوانان و افراد میانسال محبوب تر است.

   

  شورت پادار اسپرت:

  این نوع از شورت ها برای استفاده روزانه بسیار مناسب و راحت هستند و افراد می توانند بر اساس سلیقه و فرم بدن شان از مدل های گشاد تا چسبان آن را انتخاب و خریداری کنند.این مدل شورت ظاهری اسپرت دارد و می توانید از آن استفاده های مختلف داشته باشید.

   

  شورت پشت باز:

  شورت پشت باز تهویه خوب و کشسانی بالایی دارد که برای استفاده در مناطق گرم و شرجی بسیار مناسب است.معمولاً از جنس پنبه و ابریشم دوخته می شود، از ایجاد تعریق شدید جلوگیری می کند و مانع از عرق سوز شدن و رشد انواع باکتری ها و قارچ های پوستی می شود.اگر محیط زندگی گرم و شرجی دارید، به شما توصیه می شود که از این مدل شورت استفاده کنید.

   

  شورت مردانه فانتزی:

  در طراحی لباس های زیر مردانه، شورت های فانتزی مردانه تنوع بسیار زیادی دارند اما برای استفاده روزانه کاربردی ندارند و نمی توانند جایگزین خوبی برای شورت های مردانه پادار، باکسر و اسلیپ باشند.

  مقاله ی برند شورت مردانه به طور اختصاصی توسط شرکت فوگو برای شما طراحی شده است، پس حتما روی لینک بزنید و آن را مطالعه کنید.

  مارک شورت مردانه ایرانی

   لباس های زیر مردانه معمولاً به دو دسته زیر پوش مردانه و شورت مردانه تقسیم‌ میشوند.لباس های زیر  اولین لایه ی لباسی هستند که شما می پوشید و آخرین لایه ای هستند که از تن در می آورید. لباس های زیر از آن جایی که با پوست بدن در ارتباط مستقیم هستند از اهمیت بالایی برخوردار هستند، به ویژه شورت مردانه که با  ناحیه حساس بدن در ارتباط است. توجه به مارک شورت مردانه ایرانی جنس و نوع پارچه شورت مردانه و اندازه و سایز آن بسیار مهم است. خرید از مارک شورت مردانه ایرانی معتبر قطعاً خیال شما را راحت تر می کند و از کیفیت مناسبی نیز برخوردار است. اگر از کیفیت لازم و کافی بهره مند نباشند، شما را دچار حساسیت پوستی می کنند، همچنین اگر متناسب با اندازه بدن شما نباشند در طول روز شما را به شدت اذیت خواهند کرد.

   

  در زمینه ی نگهداری شورت ها را قبل از پوشیدن بشویید تا از وجود هر گونه آلودگی پاک شوند، همچنین به صورت روزانه آن ها را تعویض کنید و در مدت زمان طولانی استفاده نکنید. بهتر است لباس های زیر خود را داخل ماشین لباسشویی نیندازید و خود، آنها را بشویید. امروزه مارک شورت مردانه ایرانی پیشرفت زیادی داشته است و خریداران و مخاطبان زیادی به سمت خود جذب کرده است چرا که بیش از پیش به آنها توجه می شود.

  دغدغه و نیاز دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن، باعث شکل گیری فشن و مد شده اند. همیشه هم نظرات متفاوتی راجع به پوشیدن و یا نپوشیدن لباس زیر وجود دارد. لباس های زیر و شورت ها و شورت های نخی، تاثیر زیادی بر روی بهداشت و سلامت فرد دارند. لباس های زیر و شورت ها بیشترین برخورد را با حساس ترین نقاط بدن دارند و با پوست بدن در تماس مستقیم هستند، از این رو مدل و جنس آن ها و مارک شورت مردانه ایرانی بسیار مهم هستند تا با پوشیدن آن ها به خود و بدن مان صدمه ای وارد نکنیم. بسیاری از افراد هنگام خرید لباس زیر و شورت، آن را بی اهمیت می شمارند اما این در حالی است که انتخاب و خرید لباس زیر و شورت جزو خرید های حساس و پر اهمیت هستند. شورت ها جنس های متفاوتی دارند مانند شورت نخی، شورت نخ پنبه مردانه، شورت کتان مردانه و غیره.

   

  در این مقاله با ارائه برخی توضیحات و راهنمایی هایی سعی بر این داشتیم که به شما کمک کنیم تا بتوانید مدل های شورت مردانه را بشناسید و انتخاب کنید. شورت ها از زمانی که تولید شدند تاکنون تغییرات زیادی داشته اند و روز به روز بر انواع آن ها اضافه شده است. همیشه یکی از پر مصرف ترین و پر طرفدار ترین شورت ها، شورت های نخی مارک شورت مردانه ایرانی فوگو بوده است. برند فوگو با تولید شورت ها در مدل های مختلف، سلیقه همه را در نظر گرفته است و برای هر نوع سلیقه ای محصولی طراحی و تولید کرده است. سلامتی شما نیز برای برند با سابقه ایرانی فوگو از اهمیت ویژه ای برخوردار است، از این رو با استفاده از با کیفیت ترین و مرغوب ترین الیاف پارچه ها سلامتی شما را تضمین می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
  سبد خرید
  شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
  فروشگاه
  لیست علاقه مندی ها
  0 موارد محصول
  حساب کاربری من