معیارهای تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه

 • امروزه با توجه به این که تکنولوژی پیشرفت کرد، اینترنت بستری را فراهم ساخته تا تمامی افراد این امکان را داشته باشند تا بتوانند به قیمت عمده لباس زیر مردانه را به صورت مستقیم از شرکت های تولیدی تهیه نمایند.

  تهیه کردن به قیمت عمده لباس زیر مردانه موجب می شود تا از نظر اقتصادی بسیار به نفع خریدار تمام شود و بتواند به میزان زیادی صرفه جویی نماید، البته این تعیین قیمت ها توسط تولیدی ها به طور قطع معیارهایی دارد که بر آن اساس رفتار می نمایند.

  دلیل این که بسیاری از شرکت ها حاضر هستند تا به قیمت عمده لباس زیر مردانه را ارائه دهند این است که تعداد رقبا در بازار زیاد شده و اگر بخواهند مشتریان خود را از دست ندهند باید دست به این جور حرکات بزنند تا مشتریان تشویق به خرید از آنها شوند.

  در ادامه برای این که بسیار بهتر بتوانید تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه را درک نمایید معیارهای مهم در این زمینه را برای شما خواننده عزیز و گرامی نام می بریم و تا جایی که امکانش باشد توضیحاتی در این مورد ارائه می نماییم تا به آگاهی شما کمکی هر چند کوچک کرده باشیم.

  برای دیدن و خرید انواع زیرپوش مردانه حتما روی لینک بزنید.

  قیمت عمده لباس زیر مردانه

  معیارهای تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه:

  البته باید بدانید که تعیین قیمت همیشه مسئله بزرگی برای شرکت های تولیدی است، اگر قیمت به صورت مناسب تعیین نشود به طور قطع بر روی میزان فروش و نظر مثبت مشتریان تاثیر منفی میگذارد، از همین رو معمولا تولیدی ها قیمت عمده لباس زیر مردانه را سعی می کنند به نحوی تعیین نمایند که منافع خودشان و مشتری را همزمان در نظر بگیرند.

  تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه حساسیت های مربوط به خود را دارد که باید تولید کننده با توجه به هزینه هایی که در زمان تولید و حمل و نقل تقبل می کند را به نحو احسن در نظر بگیرد تا بتواند اجناس را با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برساند.

  نوع جنس:

  یک معیار بسیار تعیین کننده در قیمت عمده لباس زیر مردانه به نوع جنس استفاده شده در ساخت لباس زیر و میزان کیفیتش بر می گردد، به طور قطع لباسی که در آن از اجناسی مانند پنبه و نخ استفاده شود از نظر کیفیت برتر از پلی استر و منسوجات مصنوعی هستند.

  معمولا نوع و کیفیت جنس پارچه ای که در لباس زیر مردانه استفاده می شود در حد بسیار زیادی بر روی تعیین قیمت عمده اش تاثیر می گذارد، تولیدی ها معمولا این مورد را دقیقا در نظر می گیرند و سعی می کنند مواد اولیه را از جای مناسب تهیه نمایند.

  از آنجایی که بازار رقابتی است هر شرکتی که بتواند مواد اولیه کار خود را مناسب تر تهیه کند به طور قطع خواهد توانست تا به نحوی مناسب تری بر روی قیمت عمده لباس زیر مردانه خود اثر بگذارد تا به این طریق مشتریان بیشتری را مجاب کند تا از اجناسش خریداری نمایند.

  قیمت عمده لباس زیر مردانه

  کیفیت جنس:

  کیفیت و مقاومت جنس در برابر شستشو، کشش و سایش تاثیر زیادی بر روی تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه از سوی تولیدی دارد، معمولا قبل از تعیین قیمت کارشناسان فروش بازار را بررسی کرده و قیمتی که می خواهند تعیین کنند را با قیمت محصولات مشابه رقبا در نظر می گیرند.

  هر تولیدی ای که بتواند کیفیت بالاتر ارائه دهد و در عین حال قیمت نرمال تری داشته باشد به طور قطع خواهد توانست تا نظر مشتریان را بهتر به سمت خود متوجه سازد، البته کیفیت محصولات معمولا زمانی مشخص می شود که رضایت مشتری به دست بیاید و بر روی میزان فروش تاثیر بگذارد.

  به طور قطع جنسی که به راحتی بر اثر شستشو خراب نمی شود و یا ریش ریش نمی گردد در زمان تعیین قیمت باید بهای بالاتری داشته باشد و معمولا تولیدی ها با کارشناسانی که در اختیار دارند این موارد را به خوبی در نظر می گیرند و سپس اقدام به تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه می نمایند.

  حتما به مقاله ی لباس زیر ارزان قیمت سر بزنید.

  قیمت عمده لباس زیر مردانه

  طراحی و استایل:

  طرح و استایل لباس زیر از جمله جزئیاتی ظاهری است که معمولا هر چه بیشتر در این موارد وقت گذاشته شود به طور قطع بر روی تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه اثر خواهد گذاشت و قطعا این مورد از نظر تولیدی ها دور نخواهد ماند.

  به طور قطع بر روی هر لباس زیری که وقت بیشتری برای دوختش گذاشته شود منطقی است که قیمت بالاتری در بازار داشته باشد تا تولید کننده بتواند به سود قابل قبولی با توجه به وقتی که به طراحی و دوختش اختصاص داده است دست یابد.

  قدرت و شهرت برند:

  یکی از مواردی که بسیار تعیین کننده در قیمت عمده لباس زیر مردانه می باشد که به شهرت و قدرت برندهای موجود در بازار بر می گردد، معمولا شرکت هایی که سابقه بیشتری دارند و به مرور زمان توانسته اند خود را به شهرت برسانند محصولاتشان بهای بالاتری دارد.

  البته باید این نکته را نیز در نظر داشت که شرکت هایی که معروف نیستند برای این که سهم بیشتری از بازار به دست بیاورند از قاعده ارزان تر راهی کردن محصولاتشان به بازار بهره می برند تا بتوانند در برابر تولیدی های با سابقه تر قد علم کنند و مشتری بیشتری برای خود جذب نمایند.

  تنوع بسته بندی:

  نوع و شکل بسته بندی نیز بر روی تعیین نهایی قیمت عمده لباس زیر مردانه اثر دارد، معمولا تولیدی هایی که بر روی بسته بندی محصولات خود وقت بیشتری می گذارند و هزینه بیشتری صرف می کنند مجبور می شوند تا قیمت را بالاتر تعیین نمایند.

  تجربه ثابت کرده است که اگر بسته بندی جذاب باشد تا حد زیادی بر روی جلب کردن توجه مشتریان اثر دارد و بهتر است که تولیدی ها به این مورد توجه ویژه نمایند چون مشتری در نگاه اول ظاهر را می بیند و سپس دست به خرید می زند.

  دستمزد کارگران:

  هزینه های مرتبط با تولید لباس زیر، مانند هزینه دستمزد کارگران و هزینه های تولید دیگر معمولا بر روی قیمت عمده لباس زیر مردانه اثر گذار هستند، تولیدی ها با در نظر گرفتن این هزینه ها معمولا دست به تعیین قیمت اجناس خود می زنند و سعی می کنند قیمت ها به نحوی باشد که مشتریان با دیدن آنها جذب رقبا نشوند و برای خرید محصولاتشان رغبت داشته باشند.

  هزینه حمل و نقل:

  یکی از مهم ترین معیارهایی که معمولا بر روی تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه اثر می گذارد مربوط به هزینه های حمل و نقلی است که باید برای تحویل کالا به مشتری از سوی تولیدی یا خود مشتری صرف شود.

  به طور کل اگر از شیوه های اکسپرس و سریع برای رسیدن به دست مشتری استفاده شود این هزینه ها معمولا بیشتر خواهد بود، در پاره ای از اوقات مشتری تعیین می کند که به چه صورت و با چه نوع پستی مرسوله به دستش برسد.

  معمولا این هزینه های حمل و نقل را تولیدی ها یا به صورت جدا محاسبه می کنند و یا این که در همان ابتدای کار بر روی قیمت نهایی محصولات خود اعمال می کنند تا مشتری بعد از دانستن قیمت اقدام به خرید محصولات آنها نمایند.

   

  در انتها

  همان طور که در مقاله بالا دیدید و دانستید شرکت های تولیدی بر اساس معیارهایی که برای خود دارند دست به تعیین قیمت عمده لباس زیر مردانه می زنند تا به این طریق بتوانند با دیگر رقبای بازار خود به نحو احسن رقابت کنند و میزان سود بیشتری را به دست بیاورند.

  در آخر لازم به ذکر است که شرکت تولیدی فوگو با سال ها تجربه در زمینه تولید لباس زیر مردانه این آمادگی را دارد تا آنها را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار شما قرار دهد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
  سبد خرید
  شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
  فروشگاه
  لیست علاقه مندی ها
  0 موارد محصول
  حساب کاربری من